Competitors list

  

1.  Hrvoje Duvančić CRO  711   Kantun 2  
2.  Zvonko Jelačić CRO  35   Viss prototype  
3.  Ante Kovačević CRO  30   Viss prototype  
4.  Mirko Ukas CRO  80   Kantun 2  
5.  Boris Bakotić CRO  96   Kantun 2  
6.  Vedran Vesanović GM  CRO  44   Kantun 2  
7.  Tomislav Bezić CRO  150   Kantun 2  
8.  Robert Grubiša CRO  68   TBD  
9.  Bruno Marević U25  CRO  5   Kantun 2  
10.  Zoran Grubiša CRO  69   Kantun S  
11.  Robert Matulja CRO  33   Kantun 2  
12.  Miljenko Bezić GM  CRO  59   Kantun 2  
13.  Kristina Jakelić CRO  15   Malteser 2  
14.  Fabijanko Biočić CRO  00   Kantun 2  
15.  Ozren Marušić CRO  52   Kantun 2  
16.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. HUN  77   Sedici  
17.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. NOR  90   Kantun 2  
18.  Mauro Grubiša U25  CRO      Karaoke  
19.  Jan Springer POL  100   Kantun 2 payed
20.  Torsten Fildebrandt GER  87   TBD  
21.  Alexandre Ferreira Salgado GM  BRA  42   Kantun 2  
22.  Tonko Puljiz U25  CRO  135   Kantun 2  
23.  Marin Bizjak U16  CRO  135   Kantun 2  
24.  Marino Koceić CRO  53   Wedge  
25.  Csaba Forrai HUN  31   Kantun 2  
26.  Paolo Cappa GM  ITA  130   Venti  
27.  Thomas Enwall GGM  SWE  50   Venti payed
28.  Silvio Schedenig AUT  251   Kantun 2  
29.  Flavio Zampicinini GM  ITA  162   MX 20 EVO  
30.  Paolo Patrini ITA  14   BritPop!  
31.  Matteo Longhi ITA  24   TBD  
32.  László Csóka HUN  23   Malteser M2X  
33.  Pavel Novotny CZE  01   BritPop!  
34.  Ales Pokorny CZE  84   REMix18  
35.  Michal Hrebecek CZE  165   Fraktal payed
36.  Claus Lindström GGM  SWE  114   Kantun 2  
37.  Michael Carlberger GGM  SWE  16   TBD payed
38.  Sven Forense CRO  351   Kantun 2  
39.  Tomislav Bašić CRO  85   Kantun 2  
40.  Massimo Morin ITA  21   Kantwo  
41.  Sándor Kunvári GM  HUN  05   Kantun S  
42.  Krisztian Forro HUN  74   Kantun S  
43.  Marin Trumbić U16  CRO      Kantun 2  
44.  Torvald Klem NOR  47   Cheinz 2  
45.  Enrico Marotti CRO      Venti  
46.  Jari Heiskanen GM  SWE  09   Kantun 2  
47.  Håkan Karlsson SWE  91   Kwantwo  
48.  Jørn Hoelsæther GM  NOR  161   Kantun 2  
49.  Janette Němcová SVK  96   Pikanto payed
50.  Jozef Jankovič SVK  16   Kantun S payed
51.  János Schulek HUN  147   Kantun S  
52.  Ole Peder Bjørsom GGM  NOR  244   Vision  
53.  Arild Pedersen GM  NOR  16   BritPop  
54.  Knut Glende GGM  NOR  56   Ellipsis 3D  
55.  Maksim Nyemcenko MNE  88   Maxi2 3dp  
56.  Pavel Burtsev MNE  77   Maxi2  
57.  Tibor Országh GGM  HUN  777   Kantun S  
58.  Davor Dužević CRO  28   TBD  
59.  Darren Abdilla MLT  25   Malteser 2X payed
60.  Matthew Camilleri MLT  88   Kantun 2 payed
             
             
  Waiting list          
1.  Per Weum NOR  48   Cheinz  
2.  Mario Škrlj CRO      Kantun   
3.  Michele Furlan GM  ITA  5   Kantwo MX  
4.  Manfred Wolfinger GM  AUT  09   Sedici  
5.  Eugeniusz Ginter GGM  POL  16   Vihuela  
6.             
7.